V současnosti existuje možnost zprostředkovat hypotéku s vynikajícím úrokem 2,19 %. Úrokové sazby hypoték sice již dosáhly absolutního minima a zdá se, že v nejbližší době spíše porostou, přesto se dá hovořit o stále výborných podmínkách pro zájemce o hypotéku.

Hypotéky v loňském roce předvedly hned několikrát po sobě pád sazeb na historické dno. Průměrná úroková sazba klesla pod 2 %. Banky tradičně přichází s mnohými akčními nabídkami, což sráží úrokové sazby dolů. V současnosti mohou klienti dosáhnout na sazby začínající již na 2,19 %, jak se můžete přesvědčit z online porovnání hypoték.

Protože disponujeme silnou pozicí na trhu, dokážeme našim klientům zprostředkovat hypotéku velmi levně. Aktuálně se sazbami od 2,19 %, což je naprosto vynikající sazba a troufnu si říci, že lepší už to dlouho nebude.

Hypoteční kalkulačka Gepard Finance nabízí přehledné srovnání úrokových sazeb

Každý z uživatelů kalkulačky si může během několika kliknutí ověřit, na jakou sazbu dosáhne s ohledem na zadané parametry. Nejde ale jen o to, zda má hypotéka nejnižší úrokovou sazbu. Hypoteční kalkulačka Gepard Finance poskytuje základní porovnání nabídek. Je pak ale na konkrétním makléři, který produkt klientovi doporučí v závislosti na jeho individuálních potřebách.