V bankovnictví a finančních službách se pohybuji více jak 10 let. Moje práce se stala mým koníčkem. Pracoval jsem v Investiční a poštovní bance na pozici zástupce ředitele pobočky Teplice, následně jako náměstek generálního ředitele Kreditní a průmyslové banky. V současnosti jsem majitelem franšízové licence a vázaným zástupcem společnosti GEPARD FINANCE a.s. pro oblast Teplice. Nabízím partnerskou spolupráci všem zájemcům v realitním a hypotečním oboru.

Uvažujete o hypotéce?

Pokud se rozhodujete o své budoucnosti z pohledu financování do nemovitosti, budu se Vám snažit být tou nejlepší možnou oporou. Smyslem mé práce je, aby klient ušetřil čas a nemusel dlouze hledat, která banka je pro něj vhodná, jestli mu nabídne výhodné podmínky či zda klient vůbec splňuje kritéria pro získání hypotéky dle jejích parametrů.

Mám pro Vás připravenou paletu možných řešení. Nemusíte obíhat jednotlivé banky, u mě najdete vše na jednom místě. V rámci objemu dodávaného do bank máme velkoobchodní podmínky, ať se jedná o podmínky cenové, úrokové, nebo ať se jedná o zvýhodnění na poplatku nebo za odhady.

Dokáži se o Vás postarat na té nejvyšší možné úrovni.

Těším se na setkání s vámi.

Váš Václav Spálenka

 

certifikát EFPA